foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Veselá rodina je nezisková organizace, která působí převážně ve městě Dobříš a jeho okolí. Cílem organizace je podporování aktivního využití volného času rodin s dětmi. Prostřednictvím našich projektů, nabízíme nevšední zážitky pro všechny věkové kategorie. Čtěte více

Facebook Zámek dětem

4. ročník Zámek dětem

18. června 2016

 

 

ZÁMEK DĚTEM je akce věnovaná zejména rodinám s dětmi, na které čeká bohatý hudební a zábavný program na zámku Dobříš. V sobotu 18. června 2016 od 10 do 17:00hod. se přijďte odreagovat od starostí všedních dní a zažít nezapomenutelný den se svou rodinou, plný zábavy, soutěží, odměn, hudebních vystoupení a mnoho dalšího.  

Na návštěvníky akce zde bude čekat bohatý program, moderovaný zámeckými šašky. Během dne děti i jejich rodiče pobaví duo VANDA A STANDA, pohádku o Jeníčkovi a Mařence zahraje Klaunské divadlo, zazpívá a pobaví Míša Dolinová s Milanem Duchkem, svá kouzla předvede MAGIC DUO Radek a Simona, šermířské a divadelní představení GLADIUS a chybět nebude ani slavnostní příchod královské rodiny

Soutěže pro děti i dospělé o krásné a hodnotné ceny budou probíhat během celého dne. Výhry budou losovány také z prodaných vstupenek.

Pro všechny návštěvníky je navíc připraveno mimo hlavní program na pódiu otevření „BRÁNY DO POHÁDKY, kde se děti osobně setkají například s vodníkem, čarodějkami a čerty nebo se stanou opravdovým rytířem. 

Pohádková stanoviště pro děti, budou umístěny v krásném francouzském parku dobříšského zámku. Zde si děti budou hrát, aktivně plnit pohybové, vědomostní a tvořivé úkoly a na každém stanovišti děti dostanou malou odměnu.

Po celý den budou pro návštěvníky zpřístupněny zámecké komnaty a možnost účastnit se prohlídek. Program bude doplněn vystoupením dětí místních organizací i dospělých dobrovolníků, kteří se rádi smějí s dětmi.

Mimo jiné se návštěvníci mohou těšit na mnoho stánků s občerstvením nejrůznějšího druhu a suvenýry, které neodmyslitelně k pohádkám patří. Děti i jejich rodiče najdou zábavu také u výtvarných a tvořivých dílen či jízdy na konících.

Pro letošní rok jsme navíc pro všechny děti zajistili „velký skákací hrad“ ZDARMA.

Cena celodenního rodinného vstupného činí 290,-Kč (2x dospělý + max. 3x dítě) a jednotlivé pak 90,-Kč (1 osoba).

PROGRAM

 

 

 

 

Zámek dětem 2017

Facebook Veselá rodina

TOPlist