foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Veselá rodina je nezisková organizace, která působí převážně ve městě Dobříš a jeho okolí. Cílem organizace je podporování aktivního využití volného času rodin s dětmi. Prostřednictvím našich projektů, nabízíme nevšední zážitky pro všechny věkové kategorie. Čtěte více

Facebook Zámek dětem

5. ročník Zámek dětem

17.6. 2017 

plakat420x594 2017

 

Akce věnovaná zejména rodinám s dětmi, pro které bude připraven bohatý hudební a zábavný program. Tentokrát se ZÁMEK DĚTEM uskuteční, v sobotu 17. června 2017, na Zámku Dobříš. Jednodenní akce se konala od 10:00 do 17:00hod a rozhodně je na co se těšit :-)

HLAVN PROGRAM 2017DOPROVODN PROGRAM 2017

 

ZÁMEK DĚTEM je akce věnovaná zejména rodinám s dětmi, na které čeká bohatý hudební a zábavný program na zámku Dobříš. V sobotu 17. června 2017 od 10 do 17:00hod. se přijďte odreagovat od starostí všedních dní a zažít nezapomenutelný den se svou rodinou, plný zábavy, soutěží, odměn, hudebních vystoupení a mnohého dalšího.  

Na návštěvníky akce zde v HLAVNÍM PROGRAMU bude čekat bohatý program, moderovaný vždy veselým zámeckým šaškem Vaškem. Během dne děti i jejich rodiče pobaví duo VANDA A STANDA, vtipnou pohádku „O perníkové chaloupce“ zahraje Klaunské divadlo Jeníčka a Mařenky. Na pódiu i pod ním zapojí děti do interaktivního kouzelnického programu zábavný KOUZELNÍK Radim a pravé šermířské klání nám představí skupina GLADIUS. Také v letošním roce nebude chybět slavnostní příchod KRÁLOVSKÉ RODINY a jako hlavní host zazpívá a pobaví malé i velké návštěvníky ikona současné dětské hudební scény MÍŠA RŮŽIČKOVÁ.

Soutěže pro děti i dospělé o krásné a hodnotné ceny budou probíhat během celého dne. Zapojí se děti, maminky, tatínci i ostatní.

Pro všechny návštěvníky je navíc připraveno mnoho dalších aktivit v DOPROVODNÉM PROGRAMU, jemuž vévodí otevření „BRÁNY DO POHÁDKY“, kde se děti osobně setkají například s vodníkem, princeznami nebo se stanou opravdovým rytířem.

Pohádková stanoviště pro děti, které zajišťují kamarádi ze spolku Provas budou umístěny v krásném francouzském parku dobříšského zámku. Zde si děti budou hrát, aktivně plnit pohybové, vědomostní a tvořivé úkoly a na každém stanovišti děti dostanou zaslouženou odměnu.

Po celý den budou pro návštěvníky zpřístupněny zámecké komnaty a možnost účastnit se speciálních prohlídek se strašidly. V letošním roce navíc obohatí program také Muzeum hraček sídlící přímo na zámku, které prvně představí a spustí nový model železnice. Program bude doplněn mimo jiné o taneční vystoupení dětí z Aerobik studia Orel Dobříš a MŠ Sovička ze Svatého Pole.

Samozřejmostí je mnoho stánků s občerstvením nejrůznějšího druhu a suvenýry, které neodmyslitelně k pohádkám patří. Děti i jejich rodiče najdou zábavu také u výtvarných a tvořivých dílen či jízdy na konících.

Po loňském úspěchu je i pro letošní rok pro všechny děti zajištěn „skákací hrad“ ZDARMA.

CENA za celodenního rodinného VSTUPNÉ činí 290,-Kč (2x dospělý + max. 3x dítě) a jednotlivé pak 90,-Kč (1 osoba).

HLAVNÍMI SPONZORY A PARTNERY celé akce ZÁMEK DĚTEM jsou ENERGON reality, Město Dobříš, Zámek Dobříš, H.spol, s.r.o. a Fabián Dobříš. Celou akci podpořil také Nadační fond Zdeňky Žádníkové. DĚKUJEME :-)

Zámek dětem 2017

Facebook Veselá rodina

TOPlist